Особливості вибору дитячого вишиванки

Одяг, вишита своїми руками це справжній оберіг, які споконвіку одягали виключно у свята, дбайливо зберігали і передавали наступному поколінню. Якщо в родині з’явився новий дитина, то обов’язково робилася вишиванка, яка виконувала роль сорочки, в якості символів розтрачувалися ім’я, побажання і навіть іноді дата народження. Ця традиція була вирощена предками, збереглася на століття і сьогодні сучасна вишиванка являє собою не менш акуратну і гарний одяг. Дуже часто можна побачити дітей в різних видах одягу з вишитими елементами. Техніка вишивання буває різна, а також вишиванки представлені оригінальними видами крою. Спостерігається неймовірна привабливість, і навіть відповідність національному стилю.

Особливості вибору дитячого вишиванки

Вишиванка для дитини

Немає нічого приємнішого для шкарпетки, ніж вишиванка виготовлена руками мами. Безумовно, це енергетика, безмежна любов і ніжність, а найголовніше наповнена теплотою річ. Навіть не сама талановита жінка може спробувати вишити гарну дитячу річ або купити вишиванку для дівчинки . Вироби були з символами і знаками і навіть сьогодні вони представлені на будь-який смак. Важливо визначитися з забарвленням, орнаментом і правилами догляду. Кожен візерунок щось позначає, це тісний зв’язок дитини та її батьків. Навіть «сучасна вишиванка» виконує енергетичну і захисну функцію. Якщо сорочка вишивається хрестиком, то вона є оберегом від пристріту. Вишивка гладдю найчастіше підходила дівчаткам і уособлювала здатність до домогосподарству, при цьому можна було згладжувати кути навіть в екстрених ситуаціях. Символи були геометричні та рослинні, пізніше стали з’являтися на вишиванках тварини, птиці і якісь об’єднані елементи. Для хлопчиків переважно робилися орнаменти, дерева та інші символи, які позначали особливості характеру. Важливо не просто «купити вишиванку для дівчинки», виховувати в ній чистоту душі і світлі думки.

Красиві та якісні вишиванки

Важливу роль відіграє забарвлення, так наприклад червоний колір є символом любові і вогню, жовтий — сонця, а білий говорить про чисті думки. При виборі вишиванки для дитини враховуються особливості техніки вишивання і знаковості. Одяг повинен бути якісна, так в давнину для вишиванки брали тільки натуральні тканини з льону і конопель. Сьогодні існує величезна кількість високоякісних матеріалів придатних для дитячих речей, серед них шовк, бязь, атлас і інші, вони приємні для тіла, дитині буде комфортно. Ручна вишивка найдорожча і виглядає дуже ефектно. Є і машинна вишивка, яка представлена на сорочках, вона приваблива і красиво зберігає яскравість протягом багатьох прань.

Універсальна вишиванка підійде на всі випадки життя, дитина в ній буде виглядати охайно і привабливо. Сьогодні це не тільки частина національного костюма, але і одяг, яка чудово поєднується з різними речами.