Як перевірити автомобіль перед покупкою

Информация размещена на правах рекламы:

Особистий транспортний засіб в сучасних умовах — не розкіш, а предмет практично першої необхідності. Але не кожен може дозволити собі покупку авто прямо з салону. Тому автобазар і продаж б/в машин — тема актуальна.

Навколо чимало аферистів, які пропонують несправний товар під виглядом нового. Як не потрапити в халепу і не отримати розбите корито замість швидкісного друга — порадить Besplatka.ua.

Основні етапи перевірки

Перед покупкою авто, не залежно від того, чи довіряєте продавцеві, варто провести повну діагностику транспортного засобу. Як правило, продавці без проблем на це погоджуються, якщо немає потреби приховувати будь-які несправності. Розберемося покроково.

Зовнішній стан

В жодному разі не займайтеся оглядом самостійно — запросіть фахівця або приятеля, якому довіряєте. Удвох діагностика вийде ретельнішою. На що звернути увагу:

Детальний аналіз

Якщо зовні авто виглядає прекрасно, це не гарантує відсутності проблем з обладнанням. Зверніться до фахівців за детальним оглядом машини — самостійно провести деякі операції не вийде.

Обов’язково проаналізуйте лакофарбове покриття за допомогою товщиноміра — великий шар фарби може приховувати рихтування чи зварювальні шви. Отже, авто побувало в ДТП.

На підйомнику або за допомогою оглядової ями огляньте уважніше трансмісію та ходову частину — там не повинно бути іржі чи слідів масла.

Комп’ютерна перевірка

Спеціальне обладнання навряд чи завалялося вдома, так що доведеться звернутися в сервіс. За допомогою комп’ютерної діагностики можна перевірити:

Юридична історія

Так, це теж досить важливий пункт. Приховування деяких нюансів може призвести до втрати значних коштів або навіть недавно придбаного авто. Відразу проведіть кілька перевірок:

Це дозволить з’ясувати не тільки наявність штрафів та застави в банку, але і країну походження, рік випуску та кількість попередніх власників. Ви дізнаєтеся, чи значилося авто в угоні, чи бувало в ДТП і які були пошкодження.

Тест-драйв

Мабуть, один з найважливіших моментів. Коли технічні і юридичні питання улагоджені, настав час зрозуміти, чи «до душі» машина:

Коротке резюме

Сучасні технології дозволяють купувати онлайн що завгодно, але автомобіль краще перевіряти особисто. Вибрати модель, марку, дізнатися частину даних про б/у авто заздалегідь можна на дошці оголошень Besplatka.ua за посиланням https://besplatka.ua/ru/transport/legkovye-avtomobili. Вам допоможуть зручні фільтри, інформативні публікації та швидкий зв’язок з продавцем. Так, комплектуючі та автозапчастини замовляти можна і на сайті, захистивши себе від аферистів за допомогою функції Безпечна покупка. Але ось авто краще оглядати особисто, заручившись підтримкою фахівців.

Бажаємо хороших доріг і швидкої покупки особистого транспорту!

Источник