Зимова гума для авто: поради щодо вибору від «Асканія Шина»

Информация размещена на правах рекламы:

Зимові шини є запорукою безпечної і комфортної їзди на машині в холодний сезон. Сучасні зимові покришки є результатом наполегливої праці, теоретичних досліджень і практичних випробувань, а також застосування інноваційних технологій, які використовують різні виробники автомобільної гуми.

Купити зимові шини в Україні можна в інтернет-магазині «Асканія Шина». У каталозі представлений широкий асортимент шинної продукції, серед якого кожен автолюбитель зміг би знайти відповідний варіант гуми для своєї машини. У вас є прекрасна можливість купити комплект зимових шин за найбільш вигідною ціною. Магазин «Асканія Шина» влаштовує «Чорну п’ятницю» з хорошими знижками для всіх клієнтів. На сторінці https://ascania-shina.com/chernaja-pjatnitsa-na-shiny-vremja-kupit-rezinu-v-askanija-shina ви можете детальніше дізнатися про майбутній розпродаж.

Якими особливостями і характеристиками відрізняються зимові шини

Кожен шинний виробник створює особливі гумові компаунди, завдяки яким автомобільні шини мають такі важливі переваги:

Основні види покришок для зими

Шинні виробники пропонують три основні види покришок для автомобілів:

Вибір відповідної зимової гуми: інтернет-магазин «Асканія Шина»

Сучасний ринок шинної продукції надає широкий асортимент покришок для зими різних модифікацій. Наприклад, інтернет-магазин «Асканія Шина» — структурний підрозділ компанії «Асканія Авто», яка станом на 2019 рік поспіль входить до 3 компаній-лідерів з імпорту покришок.

Основний принцип компанії — якісна продукція та шини за доступною ціною. Головне завдання — допомогти зробити клієнтам правильний вибір, спираючись на умови користування автомобіля і бюджет. Підбір шин та дисків для авто, шинний калькулятор — додаткові сервісні послуги, який допоможуть зробити вибір легше і швидше.

Статус ексклюзивного представника шинної компанії Lassa, офіційного представника брендів Continental, Toyo, Nitto, Gislaved, Uniroyal, Federal, Sailun, Orium і дилера торгових марок «Белшина», «Росава», Royal Black гарантують стабільно високий рівень якості пропонованої продукції і доступні ціни з перших рук.

У наших філіях і системах складів є близько 50 тисяч шин і дисків, готових до надсилання транспортними компаніями як на склад видачі, так і за вказаною Вами адресою.

Команда професійних консультантів завжди готова надати Вам вичерпну інформацію з підбору шин, застосовності дисків та інших профільних питань, які Вас зацікавлять.

Здійснивши покупку в інтернет-магазині «Асканія Шина» один раз, ви переконаєтеся в якості товарів і послуг та станете одним з постійних клієнтів.

Источник